Inwestorstwo zastępcze

Osiedle Piastowskie w Opolu

Nowoczesne mieszkania, wysoki standard wykończenia budynku oraz dogodna lokalizacja czynią Osiedle Piastowskie wyjątkowym miejscem, które może stać się również Twoim Domem.

Już wkrótce, bo w III kwartale 2018 r., zostanie ukończony I etap budowy. Składa się on z pięciokondygnacyjnego budynku, w którym powstanie 20 mieszkań. Drugi etap, czteropiętrowy budynek, to nasza perełka – 32 funkcjonalne mieszkania w zróżnicowanym metrażu od 33 do 116 m2. Dwa z nich są unikatowe: nie tylko są dwupoziomowe, ale i jedno posiada aż dwa szerokie balkony (nr 26), a drugie – przestronny taras oraz balkon (nr 30)W cenie każdego mieszkania zawiera się również naziemne miejsce postojowe. Nie zwlekaj, drugi etap już jest w sprzedaży – zapytaj o swój nowy Dom teraz!

Generalnym wykonawcą jest doświadczona firma deweloperska MPM Development Sp. z o.o. Poza realizacją obiektów przemysłowych oraz budownictwa użyteczności publicznej, stworzyliśmy wiele projektów mieszkaniowych, głównie na terenie województwa opolskiego, jak również w samym Opolu, w tym m.in. Zakątek Hallera. Inwestorem jest firma WMG Opole.

https://osiedlepiastowskie.pl