Inwestorstwo zastępcze

Apartamenty na Karolewie - Żubrowej 13 Łódź

Teren inwestycji obejmuje działkę nr ew. 106/1 obręb P-27 zlokalizowaną przy ul. Żubrowej 13.

Budynek

Budynek mieszkalny wielorodzinny, sześciokondygnacyjny z garażem podziemnym, jednoklatkowy z windą z wejściem wzdłuż dłuższego boku od strony północno-wschodniej, ze zjazdem do podziemnego garażu od ul. Żubrowej. Budynek zaprojektowany w układzie konstrukcyjnym mieszanym poprzeczno – podłużnym. Na sześciu kondygnacjach projektuje się łącznie 30 mieszkań, jedno, dwu, trzy i pięciopokojowych. Na parterze umieszczono jeden lokal usługowy o pow. 11,49m2 i 5 mieszkań od 34,66m2 do 100,55m2, a na pięciu kondygnacjach powtarzalnych po 5 mieszkań od 47,05 m² do 100,55m². Na etapie budowy jest możliwość podziału mieszkań 100,55m2 na mieszkanie 1 pokojowe 31,01m2 i mieszkanie 3 pokojowe 66,77m2. Wszystkie mieszkania z balkonami, a na parterze mieszkania z tarasami na stropie garażu. 

 

Mieszkania z wydzielonymi kuchniami, połączonymi z pokojami dziennymi lub z aneksami kuchennymi. Wszystkie mieszkania z wentylacją mechaniczną. Mieszkania z łazienkami, wydzielonym WC tylko w mieszkaniu 5-pokojowym. Większe mieszkania głównie projektowane dla rodzin z dziećmi. Mniejsze mieszkania idealnie mogą nadawać się na lokale inwestycyjne – pod wynajem. Wysokość mieszkań 2,75cm w świetle, przy zachowaniu wysokości budynku do 20,0m od poziomu wejścia. Na parterze wycofanie od strony południowo-zachodniej o 1,2m.
Garaż podziemny (całkowicie zagłębiony poniżej poziomu terenu) projektuje się pod budynkiem i w większości pod całą działką. W garażu zaprojektowano 34 miejsca postojowe ( w tym 7 miejsc podwójnych, rodzinnych oraz 1 dla usługi i 2 platformy samochodowe). Dodatkowo w garażu znajduje się 9 komórek lokatorskich. Wzdłuż ulicy Żubrowej jest sporo miejsca do parkowania.

Prosimy o zapoznanie się ze stroną inwestycji gdzie znajdują się kompletne informację.

http://www.mojepięknem.pl/